O nas

Parę słów o nas, kim jesteśmy i czym się zajmujemy.
***
Czaki (Marcin) - urodził się i mieszka w Poznaniu, pasjonat historii (zwłaszcza militarnej) i gier bitewnych. Ulubione motywy w grach figurkowych - pulp era, wierd war, II wojna światowa. Wielki fan narracyjnych gier skirmishowych. Szef Sekcji Gier Bitewnych Drugi Front Klubu Fantastyki "Druga Era" w Poznaniu.
Thomas (Tomek) - rodowity Łodzianin, pasjonat historii wojskowości, bitewniaków i planszówek. W grach bitewnych ulubione rodzaje to WW2, modern, post apo i zombie apocalypse. Otwarty na nowe systemy i propozycje wargamingowe.
Wookush (Łukasz) - człowiek z Warszawy i w Warszawie mieszkający. Miłośnik fantastyki, historii i wszelkich ciekawych inicjatyw z nimi związanych. Zapalony wargamingowiec ze zmysłem taktycznym odwrotnie proporcjonalnym do poziomu zaangażowania w grę... a zwykle bawi się doskonale. Modelarski neandertalczyk: jak czegoś trzy razy nie zniszczy to się nie nauczy.


Q.B. (Kuba)  -  drugi człowiek z Warszawy. Fan historii wojskowości, gier planszowych i bitewnych. Pasjonat uniwersum Star Wars i świata Warhammera 40K, wierny wyznawca Nurgla (nieposkromiony apetyt na dobre rzeczy). A na poważnie to zapalony gracz w systemy wszelakie... Liczy się przecież tylko dobra zabawa w gronie znajomych ! :)

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz