poniedziałek, 19 października 2015

This Is Not A Test - drużyna Strażników Prawa - PeaceKeepers

Witam

Dzisiaj chciałem zaprezentować swoją pierwszą drużynę do post-apokaliptycznego systemu This Is Not a Test (TNT) wydawnictwa WorldsEnd Publishing. Z pośród sześciu frakcji jakie dostępne są w podręczniku głównym wybrałem stróżów prawa - PeaceKeepers. W głównej mierze uzależnione było to figurkami, które zamierzałem wykorzystać, a mianowicie figurkami Posterunku z gry Neuroshima Tactics. Dodatkowo również kilka figurek bohaterów mam zamiar wykorzystać jako strażników. Wstępnie z chłopakami umówiliśmy się na 300pkt bandy tak więc w skład moich strażników wchodzić będą:

Kapitan Cordell Walker - Road Marshall (lider)
Vladimir - Outrider - (specjalista snajper)
Spartacus - Line Breaker (specjalista prewencji)
John - Officer - (piechociarz)
Jack - Officer - (piechociarz)
Jill - Officer - (piechociarz)

Z samych figurek tylko snajper będzie "nieregulaminowy" tzn figurka nie będzie z serii NT ponieważ nie udało mi się zakupić odpowiedniego modelu (Posterunek - Luneta). Dlatego też snajperem będzie model figurki z serii AE-WW2. IMO figurka nadaje się całkiem dobrze, a że w komplecie były dwie, być może w trakcie trwania kampanii będę miał okazję na angaż drugiej. Oryginalnie figurki przedstawiają się tak (kolejność jw.):

Do pomalowania mam jak na razie tylko Spartacusa i Vladimira i grupa powinna być grywalna. W przyszłości zamierzam dorzucić do grupy jeszcze oddział K-9 i może jakieś cięższe wsparcie. Na razie jednak skupiam się na malowaniu brakujących modeli i robieniu makiet.

Pozdro
Thomas