czwartek, 22 grudnia 2011

Okop, czyli "Wilkommen Tommies"

Kilka tygodni temu, zainspirowany kreacją Bartka (bnk), pełen ochoty postanowiłem sam coś popełnić, co nadawało by się do gry i nieco by ją urozmaicało. Poniższa sekcja okopów to wynik w sumie dwutygodniowej dłubaniny, aczkolwiek samej pracy było w tym zaledwie kilka godzin - ot lenistwo.
Transzeje powstały na podstawce z dykty, na którą przykleiłem wycięty wcześniej kształt ze styroduru. Miejsca, w których mi go brakło (dysponowałem tylko jednym 'arkuszem' na dodatek mniejszym niż podstawka) napryskałem pianki montażowej i nadmiar ściąłem. Następnie wnętrze wykleiłem
 zapałkami  i  patyczkami pochodzącymi ze znanej "sieciówki" gdzie można napić się kawy. Dalej to już klasyka czyli wikol, piasek, brązowy sprej, dwie warstwy drybrusha i różniste trawki, w tym również kępki i kwiaty Federicuusa-Rexa.

I to w sumie wszystko, rozmiary to 21x30cm, a efekty możecie zobaczyć poniżej.


(figurki, to mały sneak peek moich niemiaszków, ot taki WiP)Niemcy w Afganistanie

Hej Ostatnio zakupiłem nowy zestaw niemców z Caesara i oto jeden z efektów (a w sumie cztery efekty). Podstawki do wykończenia ale to jak ich się jeszcze trochę uzbiera, wtedy hurtowo robię. Pozdr :)