poniedziałek, 12 czerwca 2017

Walking Dead All Out War - nowi bohaterowie i przedmioty

Witam serdecznie

Dzisiaj krótki post, ale za to z wkładką mięsną :) W dziale DOWNLOAD we folderze Walking Dead All Out War zainteresowani mogą znaleźć nowych bohaterów i nowe przedmioty, które można wykorzystać w tejże właśnie grze produkcji Mantica. Do gry właśnie ukazała się druga fala figurek w postaci boosterów i większych boxów, aczkolwiek w chwili pisania posta nie dostępna chyba jeszcze na naszym rynku. Staraliśmy się przedmioty trafnie wypunktować, ale jeśli ktoś ma jakieś zastrzeżenia to pisać. Będziemy sukcesywnie dorzucać nowe karty do działu więc warto sprawdzać od czasu do czasu zawartość.

Hi everyone
Todays post is rather short but... In the DOWNLOAD section you can find few new cards to Mantics Walking Dead All Out War miniature game. We try to give points accurately, but if someone have any objections feel free to comment that. We will add new cards to DOWNLOAD area so please check it from time to time.

Nasze produkcje na chwilę obecną to m.in.:

 Wszystkie karty stworzyliśmy do kampanii narracyjnej, o której wspominał czaki wcześniej. Wkrótce będziemy mieli okazję wypróbować kilka naszych pomysłów. Jeśli byłyby jakieś problemy z dostępem do gdysku to dajcie znać w komentarzach, ale wydaje mi się, że wszystko powinno być ustawione ok.

Na dzisiaj to tyle
Pozdrawiam
Thomas