poniedziałek, 17 października 2011

Rosjanie & Amerykanie

Czołem

Popełniłem ostatnio oddział Rosjan, a dzisiaj skończyłem czterech Amerykanów jako figurki uzupełniające do mojej frakcji amerykańskiej. Rosjanie zmobilizowani są wg rozpiski z 1ed. FoF'a tak więc w skład wchodzi ośmiu żołnierzy. Malowanie jakie noszą przedstawia kamuflaż Reed czyli Trzcina. Kolejne dwa składy będą w kamuflażach typu Flora i Partizan (Summer) czyli w kopii drugowojennego niemieckiego Flecktarn. Maluję ich do przyszłorocznego projektu Czeczeni/Groznego na Pola Chwały, o którym rozmawialiśmy na tegorocznym konwencie. BTR, który stoi w tle to diecast amercomu i zdecydowanie wymaga przemalowania, ale na razie czeka na swoją kolej :) Oto fotki:
Amerykanie przedstawiają czterech żołnierzy w tym dwóch z SAW'ami, jednego snajpera i jednego NCO. Figurki są wyrobem Britanni i niejako zmuszony byłem do ich zakupu. Teraz będą uzupełnieniem moich amerykanów. Amerykanie pomalowani są w kamuflażu 3 Color Desert, a oporządzenie Woodland. Zdjęcia jak zwyklę nieco zakłamują kolory, ale możecie mieć pojęcie jak figurki wyglądają ogólnie. Oto fotki:Pozdrawiam
Thomas

3 komentarze:

  1. Ruscy jak z obrazka :D fajnie Ci wyszedł kamuflaż

    OdpowiedzUsuń
  2. Figurki Britania maja takie komiksowe pozy i za to ich nie lubię. Niemniej jednak uratowałeś je bardzo dobrym malowaniem :)

    OdpowiedzUsuń
  3. Jak dla mnie to są fajni. Chciałbym je oblookać na żywo jeszcze bo światło lekko przekłamuje te malowanie 3c :-)

    OdpowiedzUsuń