czwartek, 22 grudnia 2011

Okop, czyli "Wilkommen Tommies"

Kilka tygodni temu, zainspirowany kreacją Bartka (bnk), pełen ochoty postanowiłem sam coś popełnić, co nadawało by się do gry i nieco by ją urozmaicało. Poniższa sekcja okopów to wynik w sumie dwutygodniowej dłubaniny, aczkolwiek samej pracy było w tym zaledwie kilka godzin - ot lenistwo.
Transzeje powstały na podstawce z dykty, na którą przykleiłem wycięty wcześniej kształt ze styroduru. Miejsca, w których mi go brakło (dysponowałem tylko jednym 'arkuszem' na dodatek mniejszym niż podstawka) napryskałem pianki montażowej i nadmiar ściąłem. Następnie wnętrze wykleiłem
 zapałkami  i  patyczkami pochodzącymi ze znanej "sieciówki" gdzie można napić się kawy. Dalej to już klasyka czyli wikol, piasek, brązowy sprej, dwie warstwy drybrusha i różniste trawki, w tym również kępki i kwiaty Federicuusa-Rexa.

I to w sumie wszystko, rozmiary to 21x30cm, a efekty możecie zobaczyć poniżej.


(figurki, to mały sneak peek moich niemiaszków, ot taki WiP)6 komentarzy:

 1. Swietnie to wyglada:) Myslisz o jakichs kolejnych elementach tego rodzaju? Ten tutaj wyglada naprawde znakomicie. Sam dol to dykta jakiego rodzaju?

  OdpowiedzUsuń
 2. Myśleć, to myślimy, ale jak to dalej będzie i kiedy to się zobaczy. A co do dykty, to ciężko mi powiedzieć, bo się na tym po prostu nie znam - zwykła dykta z okleiną imitującą drewno na jednej stronie.

  OdpowiedzUsuń
 3. O w d...pę... Szczena mi opadła. Światowy poziom ziom! Brawo!

  OdpowiedzUsuń
 4. A, czyli takie cos w sumie mocno grube. Powtorze sie, ale naprawde - robi wrazenie.

  OdpowiedzUsuń
 5. Efekt piorunujący !

  Brakuje tylko gdzieniegdzie worków z piaskiem przy punktach strzeleckich - ale to pikuś :)

  Czas malować dalej Brytoli ! :D

  Wesołych Świąt ! :)

  OdpowiedzUsuń
 6. Pierwsza klasa! Genialnie tobie wyszło, czysto i równo :D Winszuję udanego projektu. WESOŁYCH ŚWIĄT!

  OdpowiedzUsuń