środa, 27 kwietnia 2016

Figurkowy Karnawał Blogowy - XX ed. - Magia [Thomas]

Witam serdecznie!

Dzisiaj nietypowo bo dwa posty pod rząd, a to z powodu terminu końcowego Figurkowego Karnawału Blogowego. Wstydem byłoby nie partycypować w wydarzeniu skoro jesteśmy jego gospodarzami i jest to edycja jubileuszowa. Tematem przewodnim jest MAGIA, ale ja postanowiłem odejść nieco od typowego "magicznego" obrazka czyli czarodzieja z różdżką i pójść w zupełnie innym kierunku, a mianowicie SciFi.

Ponieważ w światach SciFi (i pochodnych jak PostApo) często obecne jest zjawisko psychicznych mocy właśnie ten motyw postanowiłem eksploatować. Moim dzisiejszym bohaterem i uczestnikiem Karnawału Blogowego jest T'Can, Psychic Lord do systemu This Is Not A Test lub TNT jak kto woli. Moce psychiczne są niczym magia, a ponieważ T'Can jest przywódcą bandy mutantów jest niczym bożek. Posiada ciekawy zestaw mutacji i chociaż fizycznie może nie jest najsilniejszym członkiem bandy od strony psychicznej potrafi nieźle namieszać.

Figurka to model firmy Black Scorpion Design, ale niestety nie znam pełnej nazwy. Z tego co się orientuję to jakaś większa frakcja. Niestety zdjęcia takie, a nie inne ponieważ super fotografem nie jestem ;) Oto rzeczony mutant T'Can:

Pozdrawiam serdecznie
Thomas

4 komentarze:

 1. Fajny dobór kolorów, skóra ładnie kontrastuje z czerwonym wnętrzem płaszcza :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Dzięki dzięki :) W sumie pomalowałem go tak jak jest w barwach "firmowych" więc to nie mój pomysł, ale tak czy inaczej IMHO wyszedł nieźle

  Pozdr

  OdpowiedzUsuń
 3. Faktycznie wygląda niepokojąca :)
  A kolory dobrane idealnie.

  OdpowiedzUsuń
 4. Będzie mi się śnił po nocach.. =)

  OdpowiedzUsuń