czwartek, 13 lipca 2017

The Walking Dead All Out War - nowe przedmioty cz.3 + Warsztatowo


Witam serdecznie

Dzisiaj krótko lecz treściwie. Kolejna porcja nowych przedmiotów, które będą raczej generyczne i do specjalnego wykorzystania podczas scenariuszy aniżeli nowe bronie tudzież ekwipunek użyteczny. Poniżej nowe karty:
Kilka z powyższych przedmiotów dałoby się wykorzystać jako użyteczny ekwipunek i być może pokuszę się o takowe karty z zasadami aby współgrały z oficjalnymi zasadami gry. Przykładowo używając karty Two-by-Four i kanistra z benzyną można by stworzyć pochodnię, którą można podpalać elementy scenerii i/lub szwędaczy; podobnie pistolet sygnalizacyjny. Pułapka na niedźwiedzie może skutecznie unieruchamiać szwędacze położona na ich linii ruchu. Itd, itp.... :) Pomysłów bez liku, aczkolwiek powyższe karty robiłem zdecydowanie pod specyficzne warunki scenariuszy co też widać po ich opisach. Można nazwać je swoistymi warunkami zwycięstwa; po zdobyciu np. mapy, kompasu i lornetki Gracz otrzymuje jakiś wybrany przez siebie przedmiot lub może rozegrać konkretny scenariusz.

Jako mały dodatek do kart dodam mały update mojego warsztatu. Domalowałem kolejne zombie i pierwszą barykadę. Mam też wydrukowane już i powycinane elementy wspomnianej w poprzednim poście stodoły. Fotki poniżej:

Stodoła będzie z wnętrzem dlatego wszystko wydrukowałem dwukrotnie, a kilka elementów nawet więcej razy. Co prawda czeka mnie trochę wycinania i pasowania, ale na oko wygląda to całkiem przyzwoicie.

Na dzisiaj to tyle.
Pozdrawiam
Thomas

6 komentarzy:

 1. Skąd masz taką stodołę. Wygląda całkiem fajnie.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Stodoła jest stąd: http://www.wargamevault.com/product/112679/Frontier-Barn-Paper-Model
   Ja swoją będę robił bez tej małej szopy po lewej stronie i bez tych dwóch małych kominów stąd też tyle wydruków. W jednym będę wycinał, łączył z drugim, itd itp. Stodołę chcę zrobić na wzór stodoły Hershela z komiksu dlatego nie ma żadnych okien itd. Wewnątrz będzie taki balkonik na piętrze.

   Usuń
 2. Też najbardziej z tego, co pokazałeś we wpisie, podobają mi się makiety.

  OdpowiedzUsuń
 3. Stodoła właśnie "się skleja" :D

  OdpowiedzUsuń