sobota, 15 lipca 2017

Warsztatowo cz.3

Witam serdecznie

Tym razem krótko i na temat. Mały update na temat stodoły, którą sklejam do dodatku Miles Behind Us. Tak się przedstawia aktualny postęp prac. Fotki poniżej.
Stodoła w zasadzie jest już skończona. Co prawda brakuje jeszcze wewnętrznego balkonu, ale to już moje "widzimisie" ponieważ w oryginalnych plikach takowego nie ma. Nie ma też co prawda wewnętrznych tekstur, ale... ;)
Drzwi dwuskrzydłowe i małe drzwiczki są otwierane chociaż muszę wykombinować jeszcze co zrobić żeby trzymały się na miejscu. Pewnie jakieś piny dadzą radę. Myślę też nad jakimś podłożem, ale nie jest wymagane, stodoła stoi i tak całkiem stabilnie. Muszę jeszcze oteksturować małe drzwiczki i domalować niektóre białe szczeliny, ale to już kosmetyka.Wiem, że wnętrze dachu powinno wyglądać inaczej, ale niestety musiałem tutaj improwizować. Biały kwadrat będzie zaklejony a po długości puszczę pewnie jeszcze jakąś belkę stabilizującą i raczej też kosmetyczną. I bez niej dach jest stabilny. Na ostatnim zdjęciu pokazałem jak nakładany jest dach. Zrobiłem go na zakładkę tak więc nie zsunie się sam z siebie w żadną stronę. Całość wygląda całkiem pozytywnie i tak wstępnie prezentuje się szwędacz na tle stodoły:Na dzisiaj to tyle
Pozdrawiam
Thomas

PS: Czekajcie teraz na raport czakiego z pierwszej solo gry :)

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz