niedziela, 2 lipca 2017

The Walking Dead: All Out War - Steve Parker

Steve Parker to moja druga postać do The Walking Dead: All Out War. Podobała mi się figurka księdza z zestawu Male Survivors z Warlorda. Zamieniłem tylko pistolet na maczetę bo uznałem, że ksiądz przed pojawieniem się zombie raczej nie był dobrym strzelcem.Poniżej karta postaci Steve'a Parkera i przedmioty stworzone przeze mnie i Thomasa specjalnie dla tego bohatera:


Steve Parker ukończył seminarium i został księdzem katolickim w małej parafii w Bardstown Road w Kentucky, na południowy wschód od Louisville. Ponieważ kościół znajdował się na uboczu, Steve nie od razu zorientował się co tak na prawdę się stało i kim są zombie.

Gdy na plebani zaczęło brakować jedzenia Steve Parker postanowił opuścić przynajmniej na jakiś czas bezpieczne schronienie i poszukać pożywienia. I tu zaczyna się jego historia...

3 komentarze:

 1. Sugeruję ubogacenie figurki o koloratkę i krzyż na okładce. Bo na zdjęciu Pismo Święte przypomina smartfon w etui.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Biblia na pewno ma wytłoczony krzyż i słowo bible, po prostu zdjęcie tak jest zrobione. A co do koloroatki to już czaki musi zerknąć 😉

   Usuń
  2. Koloradka i "Holy Bible" na książce są, tylko nie da się zrobić zdjęcia tak by było to widać, a jednocześnie by było widać twarz figurki. :)

   Usuń